Друк

Салон скла та дзеркал

Двері, які відкривають дорогу в казку, напевно виконані зі скла. Адже цей фантастичний матеріал, який асоціюється одночасно і з загадками і з прозорістю думок, може легко змінити настрій в будь-якому приміщенні, зробивши його по-справжньому чарівним!

У салоні-магазині скляних виробів «Бусел-Січ» кожне побажання клієнта стає реальністю!  Наші дизайнери швидко і якісно виконають для Вас будь-які ескізи скляних виробів, з огляду на особливості інтер'єрів.  Компетентні менеджери дадуть відповідь на всі питання, нададуть необхідну інформацію і каталоги.

У нас розміщена найбільша в Запоріжжі колекція виробів зі скла і дзеркала.  «Бусел-Січ» - це і магазин, і виставковий зал, який кожен може відвідати, просто щоб насолодитися видом вишуканої скляних меблів.  Також завжди в наявності фурнітура, кольорові і прозорі склоблоки останніх колекцій, вази зі скла.  Ми виготовляємо під замовлення: столи, барні стійки, скляні двері, перегородки, сходи, дзеркальні стіни і стелі, кухонні фартуки будь-якої складності.

Новинка в «Бусел-Січ» - лінійка креативних дзеркал.  Дзеркала з декоративними краплями, стразами, в рамах, з незвичайними малюнками - все для того, щоб Ваш будинок або офіс став унікальним і незабутнім!  Серія нестандартних дзеркал постійно поповнюється, а теми зображень на дзеркалах - найрізноманітніші: тваринний світ, предмети побуту, абстрактні фігури.

Говорячи про «Бусел-Січ» коротко, варто сказати так: «Цю красу краще один раз побачити, ніж нескінченно описувати».  Завітайте у наше казкове Задзеркаллі!  Ми проведемо Вас в унікальний світ скла і дзеркал - будні 10-18 годин, субота - 10-14 годин.


 
Друк

Виробництво

Сьогодні компанія «Бусел-Січ» пропонує широкий спектр робіт по склу.  Майстри виконують зовнішню і внутрішню обробку кромки скла та дзеркал, свердління отворів, шліфування й полірування кромок, фацет на склі та дзеркалах, а також гравіювання будь-якої складності.

Весь виробничий процес обробки скла та дзеркального полотна в «Бусел-Січ» проходить на професійному обладнанні італійської фірми Z.Bavelloni.  Технології виробництва скляних виробів від «Бусел-Січ» - приклад високої майстерності справжніх професіоналів.

Крім того, в «Бусел-Січ» ви можете замовити послуги матування скла, нанесення візерунків, малюнків і логотипів будь-якої складності, фарбування скла.  У нас - виготовляють і комплектують меблі, під замовлення проводиться загартовування скла (термічне зміцнення міцності в 7 разів).  Симбіоз технологій і майстерності працівників компанії дає гарантію довговічності продукції, що випускається.  Матеріали, використовувані в процесі виготовлення виробів - найвищої якості.

  Порізка скла виконується як за шаблонами, так і за картами розкрою та кресленнями.  За допомогою програм оптимізації ми значно зменшили кількість відходів, що благотворно відбивається на вартості замовлень.  У «Бусел-Січ» використовується скло великих форматів, а значить, поставлені завдання виконуються набагато оперативніше, ніж при роботі зі стандартними листами скла.

Додаткове напрямок діяльності - продаж професійного обладнання італійського виробництва Z.Bavelloni і інструменту для роботи зі склом відомих зарубіжних виробників "Hasal" (Туреччина) і "K-Star" (Корея)

Завжди раді бачити своїх клієнтів на виробництві компанії «Бусел-Січ» за адресою м.Запоріжжя, Сонячне шосе 2, Чекаємо Вас в будні з 8.00 до 17.00!