Друк

Про компанію

Компанія «Бусел-Січ» - офіційний представник корпорації «Бусел» в Південно-Східному регіоні.  Ми займаємося оптовими і роздрібними поставками скла і дзеркал.  За довгі роки роботи ми зуміли підібрати найбільш прийнятний асортимент товарів і перелік послуг, який задовольняє запити малого і середнього бізнесу, а також приватних осіб.  Компанія є лідером регіону в даній сфері діяльності.  Складські запаси, прийнятні ціни, висококваліфіковані фахівці - «Бусел-Січ» готова запропонувати кращі умови для співпраці.


Для бізнесу: компанія «Бусел-Січ» готова виконати як дрібні, так і великі замовлення по склу та дзеркалах.  В асортименті: флоат-скло, візерункове, тоноване, енергозберігаюче, що самоочищаються, безпечне, декоративне скло, дзеркало листове, вітражі.  Нарізка, обробка, художнє матування - ці послуги «Бусел-Січ» виконує на вищому рівні.  Серед напрямків діяльності «Бусел-Січ» - продаж обладнання для обробки скла та дзеркал, інструменту для різання скла.

Компанія «Бусел-Січ» пропонує скло оптом.  У нас представлений широкий асортимент, купити скло оптом можна в будь-яких обсягах.  Постійно поповнюються складські запаси дозволяють задовольнити великі потреби в склі.  Оперативне виконання замовлень, кваліфіковані консультації менеджерів, бездоганна якість продукції - переваги роботи з «Бусел-Січ» очевидні.


Для приватних осіб: стильні скляні меблі, вітражі, прозорі і кольорові склоблоки - весь асортимент Ви знайдете в нашому магазині, розташованому за адресою: м Запоріжжя, вул.  Рекордна, 2. Ми запрошуємо в наш салон-магазин, де ви можете вибрати і купити витончену меблі зі скла, інтер'єрні дзеркала, скляні аксесуари і сувеніри.  Ви можете вибрати як готові вироби зі скла, так і зробити замовлення на виготовлення скляних меблів в Запоріжжі.

- Продаж скла і дзеркал оптом і в роздріб.  Великий вибір візерункового (більше 100 видів), тонованого та спеціального скла.
 - Виготовлення виробів і меблів зі скла і дзеркал.
 - Послуги з нарізки, обробці, художнього матування скла і дзеркал.
 - Продаж готових інтер'єрних дзеркал, обідніх і журнальних столів оптом і в роздріб.
 - Продаж склоблоків інтер'єрних.
 - Фурнітура для скляних полиць і дзеркал.
 - Сувеніри зі скла і дзеркал.
 - Продаж обладнання та інструменту для роботи зі склом, витратних матеріалів та запчастин.
 - Столи прирізки листового скла (ручні і автоматичні)
 - Мийні машини для скла.
 - Верстати прямолінійної і криволінійної обробки скла, свердлильні машини.
Вартість, технічні дані і характеристики - за окремим запитом.