Друк

Фацет (декоративна обробка кромки)

Компанія "Бусел-Січ" пропонує широкий спектр послуг з обробки скла і дзеркала в Запоріжжі, в тому числі і фацет на дзеркалі та склі.

Виконуємо як прямолінійний, так і криволінійний, дивовижної краси фацет.  Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє якісно і швидко здійснювати будь-які замовлення по декоративній обробці скелець.  Ми приймаємо замовлення як на одиничні деталі, так і на промислові тиражі.  Фацет шириною від 10мм до 30мм.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Фацет - це обробка кромки (фаски) по лицьовій стороні скла шляхом зрізу його під кутом від 0 до 45 градусів.  Огранювання дзеркал фацетом по периметру додасть вашому інтер'єру урочистість, так як відображення і заломлення світла фацетом при певних кутах зору створює "діамантовий" блиск.

Промінь сонця, проходячи крізь скошену крайку скла, заломлюється, утворюючи веселку і оживляючи предмети.  З давніх часів майстри по склу, знімаючи фаску, вміло підкреслювали здатність світла розщеплюватися.  Сьогодні ми маємо спеціальне високотехнологічне обладнання, що дозволяє отримати бажаний результат з високою точністю і в найкоротші терміни.

Прямолінійний фацет шириною від 0 до 30 мм може бути виготовлений на склі товщиною від 4 до 15 мм;  мінімальний розмір деталі - 150х150 мм.

Криволінійний фацет шириною від 5 до 30 мм може бути виготовлений на склі від 4 до 15 мм;  мінімальний розмір деталі - 100х100 мм.

Крім того, дуже цікаво і незвично виглядає подвійний фацет, який робиться шляхом накладення фацетів - спочатку більшого, потім меншого.  Фацетування робить зі звичайного дзеркала або скла завершений виріб, який, граючи своїми гранями, прикрасить будь-який інтер'єр.