Друк

Свердлення отворів

Якісно виконуємо послуги з свердління скла в Запоріжжі. Виконуємо роботи зі свердління отворів в склі і дзеркалі, діаметром від 4 до 100 мм, з зенковкой для отворів до 26,0 мм.  За оригінальним шаблонами робимо вироби з фігурними вирізами під петлі, власники, фурнітуру.

Отвори в склі необхідні для застосування кріпильної фурнітури при виготовленні скляних дверей, деталей меблів, вітрин, торгового обладнання.


Свердління отворів в склі - дуже відповідальна, технологічна операція, тому що  скло крихкий, прозорий і твердий матеріал одночасно і вимагає застосування спеціального устаткування.


Для свердління отворів в склі використовуються свердлильні верстати, які поділяють за принципом конструкції: односторонні і двосторонні.

- Односторонній верстат для свердління скла - з одним свердлом (наскрізне свердління проводиться з одного боку заготовки скла);
 - Двосторонній верстат для свердління скла - з двома свердлами, спрямованими співвісно назустріч один одному (свердління проводиться спочатку одним свердлом, до половини товщини заготовки і завершується зустрічним співвісним свердлом, з протилежного боку заготовки).

Для притуплення гострих країв отворів в скляних заготовках, виконуємо зенкование - обробка країв отвору конічним свердлом.