Друк

Сервіс, установка, монтаж

Установка і монтаж дзеркал

   Установка і монтаж дзеркал вимагають певного досвіду і майстерності, тому послуги виконуються тільки професійними фахівцями.
При установці дзеркал великих розмірів в громадських місцях, таких як ресторани, театри, торгові центри, спортзали і так далі, як правило, використовується плівка безпеки, яка наклеюється на зворотний бік виробу, і в разі його розбивання утримує потенційно небезпечні осколки, перешкоджаючи нанесення травм  людям.
   Установка і монтаж дзеркал передбачає використання декількох методів.
    Це може бути використання спеціальних тримачів, що представляють собою профілі з нержавіючої сталі або алюмінію, або саморізи, оснащені декоративною кришкою.
    Ще один метод монтажу, відповідний для нерівних поверхонь, передбачає використання спеціального клею, що не роз'їдає амальгаму і захисне покриття дзеркала.  Після нанесення клею дзеркало фіксується в місці установки брусками або прокладками, і знаходиться в такому положенні від двох до п'яти діб, в залежності від вологості і температури приміщення, а також товщини клейового шару.  Чим нерівня поверхня, до якої кріпиться дзеркало, тим цей шар товщій.
   Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте детальну безкоштовну консультацію з питань установки і монтажу дзеркал, і вам будуть надані гарантовано якісні професійні послуги за оптимальними цінами.

Установка і монтаж перегородок

Наша компанія, ось уже кілька років користуючись беззастережною довірою своїх клієнтів, оперативно і якісно виконує установку і монтаж офісних перегородок.
   Високий професійний рівень наших майстрів дозволяє виконувати роботи безшумно, не порушуючи робочої обстановки вашого офісу.  Установка і монтаж перегородок, за бажанням замовника, можуть проводитися у вихідні і навіть святкові дні. 
Від якості монтажу залежить комфортність у використанні, міцність конструкцій і довговічність служби перегородок, тому до даного кроку потрібно поставитися відповідально, і доручити його професіоналам, не намагаючись зробити установку і монтаж своїми силами.
Установка і монтаж перегородок складається не тільки з зведення конструкцій, враховуючи всі необхідні вимоги до цих робіт, але і грамотне створення функціональних приміщень, що передбачає установку освітлення, дверей, жалюзі.  Ми виконуємо установку і монтаж перегородок будь-якої складності, від звичайних стаціонарних конструкцій до складних, що містять велику кількість елементів.
Роботи проводяться в найкоротші терміни, а їх якість гарантована нашим багаторічним досвідом і високою якістю безлічі вже виконаних замовлень.

Установка і монтаж скляних дверей (маятникових и міжкімнатних)

Використання в інтер'єрі, як офісному, так і домашньому, маятникових і міжкімнатних скляних дверей надає приміщенню просторість, елегантність і сучасний вигляд, тому сьогодні скляні двері знаходяться на піку своєї популярності.
Не завжди можна придбати готові скляні двері, які б ідеально вписувались в навколишній простір і підходили саме Вам по всіх параметрах, тому, як правило, такі двері виготовляються під замовлення, і щоб якісно встановити подібні двері, частіше з нестандартними габаритами, потрібен багаторічний досвід.  Наша компанія кваліфіковано допоможе Вам вирішити це завдання.
Установка і монтаж скляних дверей (маятникових, розсувних і міжкімнатних) є пріоритетним напрямком в нашій роботі, які отримали чудові відгуки наших замовників, і як наслідок, прекрасну репутацію і довіру.  Ми виконуємо установку скляних дверей в строго визначені договором терміни, при цьому чудову якість монтажу гарантовано.
Установка і монтаж скляних дверей нашою компанією проводиться виключно за участю досвідчених професіоналів своєї справи, що володіють спеціальною освітою, в оптимальний для замовника час.
Бездоганна культура сервісу і ретельне виконання зобов'язань - це те, що дозволяє нам удосконалюватися і відрізняє нас від безлічі конкуруючих організацій.  До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, вартість послуг визначається після виїзду зморщок, якщо ж ви бажаєте дізнатися вартість замовлення відразу, зателефонувавши до нас, наші фахівці попередньо розрахують її, спираючись на ваше письмо речей та зазначені вами розміри.
Сьогодні встановлені нашою компанією скляні двері надійно працюють в численних офісах, розважальних і торговельних центрах, кафе, спортзалах, салонах, магазинах тощо. 

Звертайтеся в нашу компанію, і ми з радістю вирішимо всі ваші проблеми, пов'язані з установкою і монтажем скляних дверей.