Друк

Фарбування скла

Побарвлене скло використовується в архітектурних елементах інтер'єру та екстер'єру, для оформлення офісних і домашніх дверей, перегородок, різноманітних скляних конструкцій, шаф-купе, стільниць, дзеркал і меблів зі скла.
Ця унікальна технологія дозволяє нанести на скляну поверхню практично будь-який відтінок кольору, що не можна отримати від звичайного тонованого скла і дозволяє ідеально вписати виріб в будь-який інтер'єр.
Фарбування проводиться спеціальними полімерними лаками, які дозволяють створити широку палітру різноманітних кольорів і одержувати малюнки або їхні комбінації на поверхні скла.
Скло ЛАКОФАРБ - це новий продукт, який виробляється в Україні з 2007 року і використовується для дизайнерських робіт в інтер'єрі.

Технологія виробництва складається з процесів матування скла корундом на автоматичній машині для матування скла, миття і подальшої фарбування вибраним кольором на автоматичній лінії фарбування скла (максимальні розміри по ширині листа 1650 мм, по довжині 2550 мм).

Процес матування покращує адгезію фарби до скла.  При фарбуванні використовуються спеціальні акрилові фарби останньої генерації для скла, які дають можливість проводити широкий спектр робіт з продуктом - ЛАКОФАРБ, такі як порізку, обробку на верстатах та інше.  Можливий підбір фарб за кодами RAL, створення ефектів "кварц", "металік", "люстр" і "голографічний люстр".  Фарбування можливо піддавати скло будь-якої товщини, кольору, а також ламіноване багатошарове скло.