Друк

Матування скла

Художнє матування скла і дзеркал в Запоріжжі.

Суть методу - в обробці скла повітряним струменем, що викидає частинки спеціального абразивного піску (корунд) під великим тиском.  Регулюємо тиск, міняємо зернистість абразиву, застосовуємо трафарети - і отримуємо матове або візерунчасте скло.

Нанесення малюнків

Піскоструминна обробка дозволяє нанести малюнок або візерунок будь-якої складності на скло або дзеркало, а також нанести емблему або логотип фірми.  За бажанням замовника малюнок або логотип можна нанести на одну поверхню скла або на обидві.  Щоб малюнок придбав виразність і глибину, але в той же час зберіг непрозорість, можна одну поверхню скла зробити з матовим малюнком на прозорому тлі, а іншу поверхню скла - навпаки.

Також для створення піскоструминних малюнків на поверхні скла застосовується піскоструминна обробка скла з використанням трафарету, який розробляється в одній з графічних програм і вирізається на ріжучому плоттері зі спеціальної плівки.  Якщо застосувати кілька трафаретів послідовно, можна домогтися різного ступеня матовості і глибини на будь-яких ділянках поверхні скла - «багаторівнева піскоструйка».

Можливо також нанесення складних малюнків, поширених на кілька стекол.

Пропонуємо Вам широкий спектр послуг з нанесення малюнків на дзеркало і скло:
 - скло прозоре з матовим малюнком
 - скло матове з прозорим малюнком
 - скло матоване (непрозорими) з матовим малюнком
 - скло кольорове (скло, одна сторона якого покрита кольоровим лаком) з матовим малюнком
 - скло кольорове з малюнком з боку лакового покриття
 - дзеркало з матовим малюнком
 - матове дзеркало з дзеркальним малюнком
 - малюнок на дзеркалі з боку амальгами (зі зворотного боку дзеркала)
Сучасне обладнання, яким оснащено виробництво компанії дозволяє обробляти скляні полотна від 300 * 250 мм.  до 2700 * 2200 мм., товщиною скла від 4 мм.  до 19 мм.  з досить великою продуктивністю.

Використання

Скло з «піскоструминної» обробкою, прекрасно підходить для стильних офісних перегородок, дверей, вітражів, стільниць, меблевих фасадів.  Як правило, результат вражає навіть найвибагливіших замовників.  Крім того, піскоструминні малюнки практичні, довговічні і стійкі до зовнішніх впливів.

Приклади використання: