Друк

Екологічне дзеркало на основі срібла виробництва AGC Flat Glass, Главербель Клин (Росія);

Компанія «Бусел-Січ», м. Запоріжія, рада запропонувати Вашій увазі Дзеркальний продукт марки Mirox NGE виготовлений Групою AGC на заводах в AGC Зеебюгге (Бельгія), AGC Крири (Чеська республіка) і AGC Клін (Росія).

Це екологічне дзеркало, не містить свинцю і міді.  Основою даного дзеркального бренду послужило флоат скло з низьким вмістом заліза .Зеркало стійке до високої атмосферної вологості, має більш високу антикорозійну в порівнянні з марками інших виробників.  За рахунок екологічного процесу виробництва утворюється менше відходів.  Верхній шар захисного лакофарбового покриття не містить свинцю, а в нижньому шарі відсоток свинцю менше 0,5%.  Важливо додати і те, що дзеркало повністю відповідає вимогам директіви EC RoHS (Про обмеження застосування небезпечних речовин -2002 / 95 / ЄС), яка спрямована на скорочення небезпечних речовин по ходу виробничих технологічних процесів.

Дзеркало проходить суворий контроль якості на вологостійкість, на визначення оптичних спотворень, на стійкість до кислотно-сольового туману (CASS- тест).

Дзеркало марки AGC Flat Glass-це ідеальний продукт для дизайну інтер'єру.  Користується особливою популярністю серед споживачів завдяки екологічним характеристикам, що виправдали очікування покупців.  За рахунок відображення воно візуально збільшує простір приміщень, дозволяючи створити цікаві рішення і композиції.  Вузьке і тісне приміщення миттєво перетвориться в зону затишку і комфорту для господарів апартаментів.  При цьому дане дзеркало гармонійно поєднується з моделями сучасної архітектури і дизайну, де враховані норми естетики і освітлення.  Дзеркало ідеально вливається в дизайн виставкових залів, спальних кімнат, кухонь, спортзалів, торгових точок.

Дзеркало Clear-vision є освітлене дзеркало, що характеризується вкрай високою чіткістю зображення.

Дзеркало марки AGC Flat Glass є в асортименті виробника з наступними колірними відтінками: прозоре, бронзове, сіре, блакитне і зелене.  Є також декоративне дзеркало «Miroid Мorena» - дзеркало під старовину (плямисте, неоднорідне, покрите мережею штучних тріщин).

При цьому формат дзеркала прямокутної форми 3210 * 2250 мм і 2550 * 1605 мм з товщиною 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм.

За всіма питаннями ви можете звернутися до менеджерів компанії ТОВ «Бусел-Січ» зробивши дзвінок по тел (061) 223-66-04 або написавши листа на електронну адресу, вказану на нашому сайті www.busel.zp.ua.
Моб.  телефон 050-310-18-28, Людмила Проценко.