Гамма стеклоблоков, дополняющая серию Basic, окрашенных в 7 основных мягких расцветок: зеленый, голубой, фиолетовый, розовый, бронзовый, бирюзовый и серый, которые разработаны специально для дизайнерских и интерьерных проектов. Стеклоблоки этой серии производятся из цветной стекломассы, могут быть прозрачными или матовыми, и имеют два типа рисунка: стандартный гладкий стеклоблок и стеклоблок с рисунком типа «Волна». Блоки этой коллекции могут использоваться с другими стеклоблоками серии Basic от Seves.

Результат 1. 7 з 7

Basic (body tinted) Матовые

No image set

No image set

No image set

No image set

No image set

No image set

No image set

Склоблоки - скляна, порожня усередині цегла, унікальний будівельний матеріал, який має властивості, як скла, так і структурного елементу.
Композиції зі склоблоків - це більше ніж вікна, це більше ніж стіни.  Це неймовірне з'єднання функціональності і можливості втілення фантазії архітекторів, дизайнерів в інтер'єрах і екстер'єрі.  Склоблоки - матеріал, який створений для втілення архітектури світла.  Склоблоки Vetroarredo і Vitrablok чарівно наповнюють світлом, перевтілюють темні й невиразні приміщення, збільшуючи їхній простір за рахунок глибини проникнення світла.
Для отримання ефекту панорамного огляду застосовують прозорі гладкі склоблоки, а використовуючи матові блоки або блоки з чітким візерунком досягають закритості й інтимності інтер'єру.
Різноманітність вишуканих кольорів задовольнить смаки найвибагливіших і вимогливих замовників, а також відкриє необмежені можливості в роботі архітекторів і дизайнерів.  Склоблоки зможуть стати гармонійним елементом в інтер'єрі Вашої вітальні, спальні, кухні і ванної кімнати, додати функціональності та вишуканості офісу, ресторану, кав'ярні, басейну, магазину, салону ...
Більш розширена інформація щодо застосування склоблоків в інтер'єрі та архітектурі ви зможете побачити в розділі ...