Коллекция стеклоблоков BRILLY С представлена в 8 ярких оттенках цвета: розовый, серый, голубой, красный, фиолетовый, бронзовый, фисташковый и оранжевый. Стеклоблоки BRILLY 1919/С окрашены изнутри и имеют гладкую поверхность без рисунка. Стеклоблоки BRILLY 1919/С производятся в стандартном размере 190х190х80мм и совместимы с другими блоками серии Basic от Seves.

Результат 1. 8 з 8

Коллекция Brilly С

No image set

No image set

No image set

No image set

No image set

No image set

No image set

No image set

Склоблоки - скляна, порожня усередині цегла, унікальний будівельний матеріал, який має властивості, як скла, так і структурного елементу.
Композиції зі склоблоків - це більше ніж вікна, це більше ніж стіни.  Це неймовірне з'єднання функціональності і можливості втілення фантазії архітекторів, дизайнерів в інтер'єрах і екстер'єрі.  Склоблоки - матеріал, який створений для втілення архітектури світла.  Склоблоки Vetroarredo і Vitrablok чарівно наповнюють світлом, перевтілюють темні й невиразні приміщення, збільшуючи їхній простір за рахунок глибини проникнення світла.
Для отримання ефекту панорамного огляду застосовують прозорі гладкі склоблоки, а використовуючи матові блоки або блоки з чітким візерунком досягають закритості й інтимності інтер'єру.
Різноманітність вишуканих кольорів задовольнить смаки найвибагливіших і вимогливих замовників, а також відкриє необмежені можливості в роботі архітекторів і дизайнерів.  Склоблоки зможуть стати гармонійним елементом в інтер'єрі Вашої вітальні, спальні, кухні і ванної кімнати, додати функціональності та вишуканості офісу, ресторану, кав'ярні, басейну, магазину, салону ...
Більш розширена інформація щодо застосування склоблоків в інтер'єрі та архітектурі ви зможете побачити в розділі ...